Contact

BMW Peter Daeninck Showroom Oudenaarde

Oudenaarde

Westerring 27B
9700 Oudenaarde
055 33 70 80

Openingsuren

Verkoop

Maandag - Vrijdag
Zaterdag
Zondag

9u00 - 18u00
10u00 - 17u00
GESLOTEN

Naverkoop

Maandag - Vrijdag
Zaterdag
Zondag

8u00 - 12u15 / 13u15 - 18u00
GESLOTEN
GESLOTEN

BMW Peter Daeninck Showroom Sint-Martens-Latem

Sint-Martens-Latem

Xavier de Cocklaan, 48-50
9831 Sint-Martens-Latem
09 280 70 80

Openingsuren

Verkoop

Maandag - Vrijdag
Zaterdag
Zondag

9u00 - 18u00
10u00 - 17u00
GESLOTEN

Naverkoop

Maandag - Vrijdag
Zaterdag
Zondag

8u00 - 12u15 / 13u15 - 18u00
GESLOTEN
GESLOTEN

Team

Anne-Sophie Blanckaert

Verantwoordelijke Finance & Administration

tel: +32 9 280 70 80 - keuze 7

Anne-Sophie.Blanckaert@daeninck.net.bmw.be

Jan T'Joleyn

Verantwoordelijke Naverkoop

tel: +32 9 280 70 80 - keuze 1

jan.tjoleyn@daeninck.net.bmw.be

Geert Mollaert

Carrosserie

tel: +32 9 280 70 80 - keuze 2

carrosserie@daeninck.net.bmw.be

Catherine Verdonck

Klantencontact & Marketing

tel: +32 9 280 70 80 - keuze 5

catherine.verdonck@daeninck.net.bmw.be

Catherine Marton

Klantencontact & Marketing

tel: +32 478 50 55 75

catherine.marton@daeninck.net.bmw.be

Peter Daeninck

Concessiehouder

tel: +32 9 280 70 80

peter.daeninck@daeninck.net.bmw.be

Barbara Vercruysse

Kwaliteitsmanagement & CRM

tel: +32 9 280 70 80

Barbara.Vercruysse@daeninck.net.bmw.be

Anne-Sophie Blanckaert

Verantwoordelijke Finance & Administration

tel: +32 55 33 70 85

Anne-Sophie.Blanckaert@daeninck.net.bmw.be

Wim Vande Vyver

Business Development

tel: +32 497 52 27 82

wim.vande-vyver@daeninck.net.bmw.be

Andy T'Kindt

Facturatie naverkoop

tel: +32 9 280 70 80 - keuze 1

Andy.TKindt@daeninck.net.bmw.be

Vincent Cornil

Planning werkplaats

tel: +32 9 280 70 80 - keuze 1

vincent.cornil@daeninck.net.bmw.be

Sofie De Vlieger

Onthaal & verkoopsadministratie

tel: +32 9 280 70 80 - keuze 5

Sofie.De-Vlieger@daeninck.net.bmw.be

Barbara Vercruysse

Kwaliteitsmanagement & CRM

tel: +32 9 280 70 80 - keuze 5

Barbara.Vercruysse@daeninck.net.bmw.be

Vincent Cornil

Planning werkplaats

tel: +32 9 280 70 80 - keuze 1

vincent.cornil@daeninck.net.bmw.be

Thomas Van Acoleyen

Planning werkplaats

tel: +32 9 280 70 80 - keuze 1

Thomas.Van-Acoleyen@daeninck.net.bmw.be

Francis Denis

Senior Sales Consultant

tel: +32 9 280 70 80 - keuze 3

francis.denis@daeninck.net.bmw.be

Bart Maes

Verkoop

tel: +32 9 280 70 80 - keuze 3

bart.maes@daeninck.net.bmw.be

Wim De Bruyn

Verkoop

tel: +32 9 280 70 80 - keuze 3

wim.de-bruyn@daeninck.net.bmw.be

Niels Van Gelder

Product Genius

tel: +32 9 280 70 80 - keuze 3

niels.van-gelder@daeninck.net.bmw.be

Wim Vande Vyver

Business Development

tel: +32 9 280 70 80 - keuze 3

wim.vande-vyver@daeninck.net.bmw.be

Barbara Vercruysse

Verkoopsadministratie & directiesecretariaat

tel: +32 9 280 70 80

Barbara.Vercruysse@daeninck.net.bmw.be

Sofie De Vlieger

Onthaal & verkoopsadministratie

tel: +32 9 280 70 82

Sofie.De-Vlieger@daeninck.net.bmw.be

Vincent Vanderplaetsen

Verkoop BMW Premium Selection

tel: +32 9 280 70 80 - keuze 4

vincent.vanderplaetsen@daeninck.net.bmw.be

Kevin Van Veirdeghem

Magazijn

tel: +32 9 280 70 80 - keuze 6

Kevin.Van-Veirdeghem@daeninck.net.bmw.be

Anne-Sophie Blanckaert

Verantwoordelijke Finance & Administration

tel: +32 55 33 70 80 - keuze 7

Anne-Sophie.Blanckaert@daeninck.net.bmw.be

Jan T'Joleyn

Verantwoordelijke Naverkoop

tel: +32 55 33 70 80 - keuze 1

jan.tjoleyn@daeninck.net.bmw.be

Geert Mollaert

Verantwoordelijke carrosserie

tel: +32 55 33 70 80 - keuze 2

carrosserie@daeninck.net.bmw.be

Catherine Verdonck

Klantencontact & Marketing

tel: +32 55 33 70 80 - keuze 5

catherine.verdonck@daeninck.net.bmw.be

Catherine Marton

Klantencontact & Marketing

tel: +32 478 50 55 75

catherine.marton@daeninck.net.bmw.be

Peter Daeninck

Concessiehouder

tel: +32 55 33 70 80

peter.daeninck@daeninck.net.bmw.be

Barbara Vercruysse

Kwaliteitsmanagement & CRM

tel: +32 55 33 70 80 - keuze 5

Barbara.Vercruysse@daeninck.net.bmw.be

Anne-Sophie Blanckaert

Verantwoordelijke Finance & Administration

tel: +32 55 33 70 85

Anne-Sophie.Blanckaert@daeninck.net.bmw.be

Michiel Van Meirhaeghe

Business Development

tel: +32 478 27 94 07

Michiel.Van-Meirhaeghe@daeninck.net.bmw.be

Laurens Gaublomme

Planner naverkoop

tel: +32 55 33 70 80 - keuze 1

Laurens.Gaublomme@daeninck.net.bmw.be

Laurens Gaublomme

Planner naverkoop

tel: +32 55 33 70 80 - keuze 1

Laurens.Gaublomme@daeninck.net.bmw.be

Stefaan Bosschem

Verkoopsadministratie

tel: +32 55 33 70 80 - keuze 5

stefaan.bosschem@daeninck.net.bmw.be

Koen Van Steenbrugge

Verantwoordelijke verkoop

tel: +32 55 33 70 80 - keuze 3

koen.van-steenbrugge@daeninck.net.bmw.be

Vincent Vanderplaetsen

Verkoop

tel: +32 55 33 70 80 - keuze 3

vincent.vanderplaetsen@daeninck.net.bmw.be

Matti Declercq

Verkoop

tel: +32 55 33 70 80 - keuze 3

matti.declercq@daeninck.net.bmw.be

Stefaan Bosschem

Verkoopsadministratie

tel: +32 55 33 70 91

stefaan.bosschem@daeninck.net.bmw.be

Vincent Vanderplaetsen

Verkoop BMW Premium Selection

tel: +32 55 33 70 80 - keuze 4

vincent.vanderplaetsen@daeninck.net.bmw.be

Michel Delouvroy

Magazijn

tel: +32 55 33 70 80 - keuze 6

magazijn@daeninck.net.bmw.be